Profil společnosti

Hlavní stránka »  Profil společnosti

Naše přednosti

Největší výhodou naší společnosti jsou dlouholeté zkušenosti z odkupu a prodeje firem, naší nejlepší vizitkou jsou desítky spokojených klientů. Nabízíme komplexní finanční, daňový, právní a poradenský servis, revitalizaci společností, ekonomické a účetní poradenství. Orientujeme se na řešení problémů, které souvisí s rozvojem společností, na pomoc firmám v krizové situaci a zajištění jejich stabilní budoucnosti. Pracujeme rychle a diskrétně, proto se na nás klienti vždy s důvěrou obracejí. Za dobu působení na trhu máme přístup k širokému spektru českých i zahraničních investorů. Dlouhodobě sledujeme dění v oblasti fúzí a akvizic v ČR a zahraničí.

Naše firma sídlí v obchodním centru na prestižní adrese. Sdílíme kanceláře s mnoha dalšími odborníky, jako jsou notář, právní a daňoví poradci, advokát, likvidátor nebo finanční analytik, což nám umožňuje okamžitě konzultovat požadavky klientů a navrhnout rychlé a efektivní řešení jejich problémů. Mezi našimi spolupracovníky jsou také soudní překladatelé a tlumočníci do mnoha světových jazyků (včetně např. jazyka uzbeckého, mongolského nebo vietnamského). Tým odborníků neustále rozšiřujeme, abychom byli schopni nabídnout co nejkvalitnější servis. Společně se vždy snažíme najít nejvhodnější řešení klientovy situace.

Naše ambice

Naše společnost působí na trhu v oblasti prodeje společností v ČR a SR již několik let. Chceme se stát prodejcem s největším počtem poboček, a tím profesionálním poradcem dosažitelným v každém větším městě. Preferujeme osobní dohled nad každou společností, abychom nikdy nezklamali důvěru klientů a zachovali si perfektní pověst co se týče nakládání s citlivými informacemi. Je pro nás důležitým cílem zajistit našim klientům veškeré služby pod jednou střechou, a to bez ztráty času stráveného cestováním za námi.

Prostřednictvím spolupracujících partnerů zabezpečujeme dosah našich služeb nejen po celé České republice, ale i na Slovensku a v zemích Německa, Rakouska, Itálie, Nizozemska, Ruska, Velké Británie, Španělska a Francie.

Upozornění pro klienty

Dle zásad mlčenlivosti vyplývající z jednotlivých právních předpisů a vazeb ust. § 51 obchodního zákoníku, v platném znění, o obchodním tajemství nelze sdělovat veřejnosti bližší údaje z ekonomického či finančního systému informací pod sankcí pokut či náhrady způsobené škody. Za stav nabízených společností ručí výhradně osoby prodávající. Dále upozorňujeme, že dle zásad zachování mlčenlivosti vůči klientům nesdělujeme informace týkající se profilu naší společnosti o již zrealizovaných (standardních či nestandardních) obchodních případech, a to nejen po dobu trvání smluv o mlčenlivosti. Zde si ale můžete prohlédnout graf znázorňující počet firem, které za rok projdou naší databází.